Atgal

DRIVE-IN kino vakaras

Filmai
Renginio kaina
15.00
Renginio data
2021-05-29 22:00 Iki 24:00

apie

„Vytautas Mineral SPA“ kviečia į DRIVE-IN kino vakarus „NATUR CAMP Birštonas“ kempinge (šalia „Vytautas Mineral SPA“) po atviru dangumi.
Perkantiems bilietus – DOVANA nuo „Vytautas Mineral SPA“ (gėrimas ir spragėsiai).
Didelis 10x5 m ekranas, garsas transliuojamas FM dažniu ir Jūsų automobilis pavirsta asmeniniu kino teatru. Gegužės 29 dieną, 22:00 filmų vakaras kviečia Jus.

„Hario Poterio“ filmų ir „Meškiuko Padingtono“ prodiuseris pristato filmą „Paslaptingas sodas“.
• Atrakink savo vaizduotę;
• Pasinerk į nuotykius;
• Atrask draugystę...
Mirus paauglės Merės (aktorė Dixie Egerickx) tėvams Indijoje, jos gyvenimas kardinaliai pasikeičia. Mergaitė perkeliama gyventi į lietingąją Angliją, ne pas patį maloniausią giminaitį dėdę Arčibaldą (Colin‘as Firth‘as). Negana to, nuolat aplinkui sukinėjasi ir Merės gyvenimą atokiame ir bauginančiame dvare bando apsunkinti, pagiežinga namų tarnaitė, misis Medlok (Julie Walters).
Merei aplink viskas nauja, o neturėdama veiklos ir smalsaudama mergaitė pradeda tyrinėti naujuosius namus bei jų aplinką. Vieną dieną, aptikusi dureles į slaptą sodą, kurį kažkada su meile puoselėjo ir prižiūrėjo jos mirusi teta – pono Arčibaldo žmona, Merė supranta, kad kažkas slepiama.
Vis daugiau laiko leisdama sode, kur ne tik saulės, bet ir jaukumo, gėlių ar erdvė daug daugiau, mergaitė pamažu atranda ir didžiausią jo paslaptį: kad sodas yra stebuklingas.

Seanso trukmė: 22:00 h - 24:00 h
Automobiliai įleidžiami nuo 21:00 h

Filmas „Paslaptingas sodas“
Bilieto kaina – 15.00 Eur
+ DOVANA užkandžių rinkinys dviem!
Įsigytas bilietas galioja vienam automobiliui.
Laikantis LR vyriausybės įstatymų, automobilyje gali būti du asmenys arba vienas šeimos ūkis.