Atgal

DRIVE-IN kino vakaras

Filmai
Renginio kaina
20.00 - 30.00
Renginio data
2021-04-29 21:00 Iki 23:00

apie

Viešbutis „Vytautas Mineral SPA“ kviečia į DRIVE-IN kino vakarus automobilių aikštelėje po atviru dangumi.
Didelis 10x5 m ekranas, garsas transliuojamas FM dažniu ir Jūsų automobilis pavirsta asmeniniu kino teatru.

Balandžio 29 dieną, 21:30 pirmasis filmų vakaras, kuriame išvysite apokalipsinį trilerį „GRENLANDIJA: išlikimas“.

Norinčius užkąsti, už papildomą mokestį, šalia esančiame „Vytautas Mineral SPA“ restorane kviečiame išsinešimui užsisakyti užkandžių rinkinį. 

Standartinis bilietas – 20 Eur.
Bilietas + užkandžių rinkinys – 30 Eur.


Pirmasis filmas kurį išvysite, tai apokalipsinis trileris „GRENLANDIJA: išlikimas“.
Grėsme mūsų planetai niekada nenuslūgsta. Mokslininkų sekamose kosmoso platybėse nuolatos formuojasi asteroidai ir kometos, kurios gali pasiekti ir žemę. Nuolatos apskaičiuojamos trajektorijos ir vertinamos galimybės ar iš kosmoso gelmių atskriejęs nekviestas svečias gali trenktis į žemę, tokiu atveju padariniai gali būti katastrofiški.
Pastebėjus naują kometą pavadintą „Klarku“, mokslininkai į ją net nekreipė dėmesio, tačiau vienas iš Jų pastebėjo, kad kometos trajektorija keičiasi ir ji pavojingai krypsta žemės link. Mokslo žmonės ėmė skambinti pavojaus varpais, tačiau valdžios atstovai ir žemės gyventojai į tai numojo ranka ir tik laukė įspūdingo reginio. Visa tai truko tol, kol viena iš kometos atplaišų nepasiekė Floridos ir visiškai ją sunaikino. Prasidėjo panika.
Pasaulį apima chaosas, naujiems kometos fragmentams naikinant vis daugiau pasaulio miestų pagrindiniai veikėjai Džonas Garitas (aktorius Gerard‘as Butler‘is) su žmona Elison (aktorė Morena Baccarin) ir paaugliu sūnumi Neitanu išvyksta į tolimą ir labai pavojingą kelionę: Grenlandiją, kurioje įrengti „apokalipsiniai bunkeriai“ – vienintelė vieta, teikianti viltį išgyventi.

Laikantis LR Vyriausybės rekomendacijų, viename automobilyje gali būti 2 asm. arba 1 šeimos ūkis.