Atgal

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų dviejų dienų kvalifikacijos kėlimo stovykla

seminaras
Renginio kaina
420.00 - 470.00
Renginio data
2024-06-26 Iki 2024-06-27

apie

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų dviejų dienų kvalifikacijos kėlimo stovykla
Kviečiame Jus pasitikti vidurvasarį išskirtinėje aplinkoje – Birštono kurorte, kur vyks dviejų dienų seminaras, skirtas gilintis į Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo pakeitimus nuo 2024-11-01.

Seminarus ves du patyrę ekspertai, kurie ne tik pasidalins savo žiniomis bei patirtimi, bet ir padės Jums rasti atsakymus į opiausius klausimus. Šis renginys – puiki proga susipažinti su kolegomis iš visos Lietuvos, užmegzti vertingus kontaktus bei pasidalinti idėjomis, kurias vėliau galėsite sėkmingai pritaikyti savo darbe.

Po intensyvių mokymų Jūsų lauks atpalaiduojantis laikas nuostabiame Birštono kurorte. Čia galėsite pasimėgauti gamtos ramybe, atsikvėpti nuo kasdieninio darbo rutinos ir tęsti diskusijas su bendraminčiais vakarienės metu. Tai unikali galimybė ne tik efektyviai įsisavinti naujas žinias, bet ir pasisemti energijos bei įkvėpimo tolimesnei profesinei veiklai.

Neleiskite šiai progai prabėgti pro šalį – prisijunkite prie mūsų seminarų ir pasinerkite į DSS pasaulį. Vietos ribotos, tad rezervuokitės nedelsiant ir sutikite vasarą su naujomis žiniomis ir energija!