Šalies medikus kviečiame pasinaudoti 200 eurų valstybės subsidija ir atvykti atgauti jėgas į Birštono kurortą!

2020/07/24

LR Ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius pasirašė įsakymą, pagal kurį jau nuo š. m. rugsėjo 1 d. gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai galės pasinaudoti 200 Eur vertės valstybės skirta kompensacija pasirinktoms turizmo paslaugoms, skirta už profesionalų darbą COVID-19 pandemijos laikotarpiu, taip skatinant šalies ekonomiką bei mažinant koronaviruso plitimo sukeltas pasekmes.

Kviečiame Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus atvykti atgauti jėgas į Birštono kurortą ir ilsėtis sanatorijose, SPA centruose, kaimo turizmo sodybose. Specialūs pasiūlymai Birštono kurortą aplankysiantiems medikams jau rengiami. Tikslus paslaugų teikėjų sąrašas bus paskelbtas rugpjūčio 10 d. Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis bus galima naudotis iki š. m. lapkričio 30 d.

Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai, norintys pasinaudoti šia priemone, galės pasirinkti patinkančius atostogų Lietuvoje pasiūlymus ir vieną kartą įsigyti turizmo paslaugų iš pasirinkto turizmo paslaugų teikėjo. Užsisakius paslaugų, kurių kaina iki 200 eurų, nepanaudota dalis nebus kompensuojama. Tie sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, kurie norės gauti paslaugų už daugiau nei 200 eurų, skirtumą turės padengti savo lėšomis.
Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, norinčių pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, bus prašoma su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.

Kviečiame planuoti savo atostogas rudenėjančiame Birštone!

Birštono savivaldybės informacija