Moliūgadienio šventėje susirungė originaliausi moliūgai

2019/10/28 Renginiai

Jau tradicija tapusi bendruomeniška ir nuotaikinga Moliūgiadienio šventė spalio 24 dieną suspindėjo daugybe ryškių spalvų. Šventėje netrūko išradingai išdrožinėtų moliūgų, vaikiško juoko, muzikos garsų, buvo galima paskanauti trintos moliūgų sriubos, duonos su moliūgų sėklomis.
Šventės globėja, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė pasidžiaugė, kad kiekvienais metais prie moliūgiadienio šventės prisijungia vis daugiau partnerių ir draugų. Džiugu, kad šįmet prie šventės pasiruošimo prisidėjo Savivaldybės tarybos nariai, Birštono kultūros centras. Šventei spalvų suteikė Birštono meno mokyklos auklėtiniai su mušamaisiais instrumentais bei moliūgų instaliacijomis ant vandens, šėlti mažieji galėjo su „Čiulba ulba“ organizuotu orientaciniu žaidimu.
Už kiekvieną labiausiai patinkantį moliūgą buvo galima balsuoti į stiklinį indą įmetant kaštoną. Šiais metais daugiausia kaštonų-balsų surinko Škėvonių bendruomenės, Nemajūnų dienos centro vaikų ir Emilio Citvaro originaliausi moliūgai.
Kiekvienais metais Moliūgadienio šventė Birštone įgauna vis sodresnių spalvų, linkime ir kitais metais būti visiems kūrybiškiems ir džiuginti akį originaliais moliūgais.
Ačiū visiems organizatoriams už puikią šventę ir akimirkas!

Birštono savivaldybės informacija

Nuotraukos: Aira Gracia Photography