„Gero skonio“ klube Birštone – aktyviaisiais mineralais praturtinta degustacinė vakarienė

2018/11/01 Renginiai

Šį kartą „Gero skonio“ klubo svečiai suburti restorane „Moon“, įsikūrusiame vieninteliuose Baltijos šalyse ypatingų mineralų SPA namuose „Vytautas mineral SPA“, kuriuose įrengtas 164 kambarių viešbutis, mineralų baseinai ir pirtys, konferencijų centrai, 2 natūralaus maisto restoranai, balto smėlio paplūdimys, gurmaniško gatvės maisto lauko terasa, sporto salės, medicinos ir reabilitacijos erdvė.
„Gero skonio“ klubo svečiai mėgavosi  žinomo virtuvės šefo Dariaus Dabrovolsko, vadovaujančio restorano „Moon“ virtuvei, degustacine penkių patiekalų vakariene. Vakaro metu restoraną pristatė direktorius Žilvinas Byčius. Ne veltui teigiama, jog „Vytautas mineral SPA“ maistas skirtas ir kūnui, ir sielai – patiekalams ruošti čia naudojami tik natūralūs, švieži bei sveiki produktai, be to, skatinamas atsakingas vartojimas.
„Gero skonio“ klubai neapsieina be partnerių, kurių indėlis į vakaro sėkmę – išties didelis ir svarbus. Taigi, ir šį kartą renginyje ragauta sriuba su rūkyta anties krūtinėle bei karštajam patiekalui patiektas jautienos kepsnys pagaminti iš UAB „Baltic Larus“ specialistų atrinktų produktų. Šios įmonės prekės ženklų „Lapino puota“ ir „KITCHEN me“ aukščiausios kokybės produktus jau pamėgo mūsų šalies vartotojai.

Birštono savivaldybės ir žurnalo „Geras skonis“ informacija