Birštono sanatorijos praneša

2020/03/16 Naujienos

• Birštono sanatorijose, nuo kovo 17 d. gydymo paslauga teikiama tik atvykusiems su Valstybinės ligonių kasos apmokama reabilitacija II – judamojo-atramos aparato ir nervų ligų profiliais.
Kol valstybėje paskelbtas karantinas – apgyvendinimo, sveikatinimo ir baseinų ir pirčių paslaugos nebus teikiamos. Kaip ir iki šiol, taip ir toliau patalpos bus papildomai vėdinamos nustatytais laiko intervalais. Paviršiai, tokie kaip stalviršiai, durų rankenos, laiptinių turėklai, liftai bei jų valdymo mygtukai ir kt. papildomai ir dažniau nei įprastai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis.

• „Tulpės“ sanatorija
Nuo kovo 17 d. „Tulpės“ sanatorija stabdo savo veiklą, teikiant apgyvendinimo, sveikatinimo ir baseino ir pirčių paslaugų teikimą iki to laiko, kol valstybėje paskelbtas karantinas. Visi užsakymai bus perkelti į vėlesnį laiką. Svečių turimi kuponai bus pratęsiami.
Rūpimais klausimais rašykite el. paštu: [email protected], tel.: +370 655 253518, +370 699 21851.

• Sanatorija „Versmė“
Nuo kovo 16 d., tol, kol tęsis karantino laikotarpis, nepriima komercinių klientų ir pacientų, kuriems reikalinga ambulatorinė reabilitacija
Šiuo metu, dėl visų sveikatos ir gerovės, šie sprendimai yra būtini.
Visiems klientams, kurie yra užsirezervavę,
rekomenduojama susisiekti su sanatorijos „Versmė“ registratūra telefonais: +370 319 65673 arba +370 652 14652 ir perkelti rezervaciją vėlesniam laikotarpiui. Svarbiausia, kad visu šiuo laikotarpiu išliktų ir būtų sveiki!

• „Eglės sanatorija“
Kovo 16 d. priimtas Lietuvos Vyriausybės nutarimas nedelsiant nutraukti medicininės reabilitacijos paslaugas, nutarimo vykdymą pradedant nuo kovo 17 d.
SVARBU! Yra išimčių – nutarimas negalioja atvykusiems su Valstybinės ligonių kasos apmokama reabilitacija II – judamojo-atramos aparato ir nervų ligų profiliais.
Sanatorija apgailestauja dėl susidariusios situacijos ir dėkoja už supratingumą. Šie prevenciniai veiksmai yra tai, kas gali padėti susidoroti su šia išties neeiline situacija.
Karantino šalyje laikotarpiu, užsakymų centras, kuris teikia informaciją apie rezervacijas „Eglės sanatorijoje“, dirba darbo dienomis: nuo 8:00 iki 17:00 (pietų pertrauka 12:00–13:00).
Informacija telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu [email protected].