Birštono muziejus rengia ekspozicijos atnaujinimo koncepciją

2018/05/14 Naujienos

Šiuo metu Birštono muziejaus kolektyvas kartu su VšĮ "Paveldo interpretacija" rengia Birštono muziejaus ekspozicijos atnaujinimo koncepciją. 

Tam, kad šie darbai būtų atlikti kuo kokybiškiau, o galutinis rezultatas atitiktų muziejaus lankytojų lūkesčius, mums labai svarbu suprasti esamos muziejaus ekspozicijos stiprybes ir silpnąsias vietas, ir Jūsų patirtį muziejuje. Tam mums reikalinga Jūsų pagalba - mintys, pastabos, esamos situacijos įvertinimas, lūkesčių išsakymas. 

Būsime labai dėkingi, jei skirsite 5 minutes savo laiko ir užpildysite šią anketą https://apklausa.lt/f/birstono-muziejaus-ekspozicijos-atnaujinimas-lankytoju-apklausa-mcuety1/answers/new.fullpage.
nketą prašome pildyti tik tuos asmenis, kurie yra bent kartą apsilankę Birštono muziejuje (Vytauto g. 9, Birštonas). Informacija apie muziejų internetinėje svetainėje.

Svarbu, kad atsakydami į klausimus būtumėte nuoširdūs, ir nebijotumėte paminėti tiek patikusius, tiek nepatikusius muziejaus aspektus. Tik taip leisite mums tobulėti!

Su padėka, ekspozicijos atnaujinimo rengėjai

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Vykdoma...
Facebook prisijungimas
Google+ prisijungimas
Vardas
Tema
Žinutė