Birštono muziejus kviečia aplankyti virtualiai

2021/02/09 Naujienos

Nepaisant pasikeitusių kultūrinių paslaugų teikimo aplinkybių, muziejus visomis išgalėmis stengiasi užtikrinti savo misijos tęstinumą. Didelį dėmesį Birštono muziejus skiria tikslui, jog jo aplinka, plėtojant ryšius su vietos švietimo įstaigomis bei bendruomene, taptų atvira, dinamiška bei šiuolaikiška mokymosi ir kūrybinės veiklos erdve.

2020 m. Birštono muziejus gavo finansavimą iš Lietuvos Kultūros Tarybos ir įgyvendino projektą „Į Birštono istoriją pažvelkime kitaip“. Projektas susideda iš trijų segmentų:

1. Projekto metu sukurtas virtualus apžvalginis turas po Birštono muziejaus ekspoziciją: http://www.birstonomuziejus.lt/virtualusturas/

2. Sukurtas virtualus apžvalginis Birštono sakralinio muziejaus ekspoziciją pristatantis turas: http://www.sakralinis.lt/virtualusturas2/

3. Sukurta kilnojamoji lauko paroda „Žmonės, gatvės, namai“. Parodą sudaro 12 mobilių stendų, kurie pasakoja istorijas apie Birštoną, jo aplinką, seniausias gatves, žymiausius, iki šių dienų išlikusius pastatus, taip pat Birštono mineralinius šaltinius, sanatorijas, mieste gyvenusius ir dirbusius žymius žmones. Paroda bus eksponuojama prie Birštono muziejaus nuo Kovo 1 d. Ji bus pristatoma lietuvių ir anglų kalbomis.