Birštono kurortas pristatytas Rygoje

2019/02/04 Naujienos

Vasario 1–3 d. Birštono kurortas buvo pristatytas tarptautinėje specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Balttour 2019“, kuri vyko Rygoje. Tai populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai. Parodos organizatorių duomenimis parodoje apsilankė daugiau nei 28 050 lankytojai. Atskirus stendus parodos lankytojams pristatė dauguma Lietuvos miestų. Parodos organizatorius – Latvijos kelionių agentūrų asociacija „ALTA“.
Birštono kurortą jungtiniame stende pristatė Birštono turizmo informacijos centras, sanatorija „Versmė“, „Tulpės“ sanatorija, viešbutis „Royal SPA Residence“ ir kompleksas „Vytautas Mineral SPA“. Lankytojai turėjo galimybę dalyvauti loterijoje be pralaimėjimų. Birštono sanatorijos ir viešbučiai buvo paruošę prizus, kuriuos, stendo svečiai galėjo laimėti čia pat, stende. Vertingiausi laimėti prizai: nakvynė dviem asmenims kurorto sanatorijose ir SPA viešbučiuose., apsilankymai baseinuose ir kitos malonios smulkmenos. Savo veiklas pristatė atskiru stendu pristatė „Eglės sanatorija“. 
Birštono kurortą pirmąją parodos dieną aplankė LR ambasados Latvijos Respublikoje patarėjas Tomas Grabauskas. Su gerb. T. Grabausku buvo aptartos galimybės dėl turistų iš Latvijos srautų didinimo, reklamos galimybių, bendradarbiavimo. Dar visai neseniai, praėjusiais metais, ambasados ir Birštono savivaldybės iniciatyva, Birštono kurortas buvo pristatytas Latvijos žiniasklaidai.
Latvijos turizmo rinka yra itin svarbi Birštono kurortui. Kaip sakė Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė: „Remiantis išankstiniais Birštono turizmo informacijos duomenimis, 2018 metais Latvijos Respublikos piliečiai, pagal atvykstančiųjų iš užsienio šalių skaičių, užėmė antrąją vietą. Ir tai įvyko neatsitiktinai, nes būtent pastaruosius du metus, gan aktyviai yra vykdoma rinkodarinė veikla Latvijoje, pristatant Birštono turizmo galimybes“.