Birštono kurortas karantino laikotarpiu siūlo derinti nuotolinį darbą ir laisvalaikį

2020/11/10 Pranešimas spaudai

Lietuvoje paskelbus karantiną, Birštono kurorte paslaugas teikia 38 apgyvendinimo objektai ir 9 maitinimo įstaigos, gaminančios maistą ir siūlančios jį išsinešti į namus. Dėl sveikatinimo paslaugų ir puikios miesto infrastruktūros į kurortą atvykę svečiai ras ką veikti visą karantino laikotarpį. Birštonas yra puiki vieta nuotoliniam darbui: atvykus ilgesniam laikui čia galima suderinti darbą ir sveikatinimą.  

„Karantino laikotarpiu miestas ir toliau atviras svečiams, norintiems pažinti kurortą, sveikatintis, kvėpuoti grynu oru, sportuoti ir išbandyti naujus turistinius maršrutus. Birštono privalumas – sveikatinimo procesai prasideda tik išėjus iš gyvenamosios vietos, todėl laikantis saugumo reikalavimų, čia galima puikiai derinti imuniteto stiprinimą su nuotoliniu darbu“, – teigia  Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė.
Atvykusieji į kurortą gali mėgautis jaukių vilų, poilsio namų, apartamentų ir viešbučių teikiamomis paslaugomis. Šiuo laikotarpiu Birštone veikia 38 apgyvendinimo įstaigos, tarp kurių 4 didieji objektai – medicininės paskirties paslaugas teikiančios „Eglės sanatorija“, „Tulpės“ sanatorija, sanatorija „Versmė“ ir viešbutis „Vytautas Mineral SPA“. Su kitais veikiančiais objektais galite susipažinti čia: apgyvendinimas-karantino-metu. Veiklą karantino laikotarpiu sustabdė viešbučiai „Royal SPA Residence“ ir „Vytautas Active“. 
Birštono kurorte ir toliau dirba 9 maitinimo įstaigos („AsMeniška krautuvėlė“, „Audenis“, „Bir. Bur. Bar“, „Burbulas“, „Sultono užkandinė“, „Sušinė“, „Šakočių kepykla“, „Dzūkiškos bandos“, „4 Sezonai“), kurios kviečia užsisakyti ir maistą išsinešti arba siūlo maisto pristatymo paslaugą. Daugiau informacijos apie maitinimo sektoriaus veiklą Birštone: maistas-isinesimui-birstone.
Visa kurorto infrastruktūra yra puikiai pritaikyta kokybiško laiko leidimui gamtoje. Birštono savivaldybė garsėja puikiai įrengtomis, nemokamai visiems prieinamomis erdvėmis, kurios viena nuo kitos yra išsidėsčiusios nedideliais atstumais: Nemuno kilpų apžvalgos bokštas, Druskupio vandens garinimo bokštas, Nemuno krantinė, Žvėrinčiaus miškas, Miesto centrinis parkas, Vytauto parkas, piliakalnis ir kitos erdvės. Informacija, ką veikti Birštone pateikiama čia: ka-veikti-karantino-metu
Aktyvaus laisvalaikio mėgėjus kviečiame parsisiųsti „Visit Birštonas“ mobiliąją programėlę (https://apple.co/3le9nL1 arba https://play.google.com/store/), kurioje rasite įdomiausius kurorto maršrutus, lankytinas vietas, interaktyvias edukacijas ir kitą aktualią informaciją. Renginių organizatoriai „Čiulba Ulba“ ir „Train Brain“ kurorte teikia bekontaktes ekskursijas, jas išbandyti galima ir karantino metu.
 

***
Birštonas – unikalus Nemuno kilpose įsikūręs Lietuvos kurortas. Net 90 proc. Birštono savivaldybės teritorijos yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, o mineralinis vanduo, išgaunamas iš žemės gelmių, yra svarbiausias Birštono kurorto gyvavimo bei augimo skatintojas
Unikalūs gamtiniai ištekliai ir išskirtinis vietovės kraštovaizdis nuo seno vilioja poilsiautojus apsilankyti Birštone ir jo apylinkėse. Nemuno vingiuose žaliuojantys miškai mena karališkąsias medžiokles, kuomet Žvėrinčiaus miške aidėjęs Vytauto Didžiojo medžioklės ragas pramogauti kvietė to meto Europos karališkųjų šeimų narius. 
Birštonas – tarptautinių sveikatinimo paslaugų kurortas Lietuvoje, garsėjantis unikalia gamta, Nemuno kilpų vingiais, mineraliniu vandeniu ir karališkomis šaknimis. Kurortas apdovanotas natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu. Kurortas didžiuojasi Europoje pripažintu ir vertinamu mineraliniu vandeniu, kurio sudėtyje yra daug bromo.

Kontaktams:
Birštono turizmo informacijos centro direktorė
Rūta Kapačinskaitė
Mob. +370 698 22387
El. p. [email protected] 
www.visitbirstonas.lt