Birštono kurortas gavo turizmo „oskarą“ – apdovanotas kaip „Sėkmingiausia 2019 metų turizmo traukos vietovė“

2020/01/27 Pranešimas spaudai

Didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“ sausio 24–26 dienomis kvietė skubėti „lėtai“, o parodos tema buvo sveikatos turizmas. Parodos metu, buvo paskelbti tie, kuriems reprezentuoti Lietuvos turizmą 2019 sekėsi geriausiai. Sėkmingiausia 2019 metų turizmo traukos vietove buvo paskelbtas ir apdovanotas Birštono kurortas ir parsivežė turizmo „oskarą“! Apdovanojimas „Litexpo“ parodų rūmų scenoje buvo įteiktas Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei, kuri, atsiimdama apdovanojimą, dėkojo visai turizmo bendruomenei už įvertinimą ir teigė, jog tai skatina tobulėti ir toliau dirbti sėkmingai. 
Parodoje, Birštono kurorte stende, Birštono turizmo informacijos centras, sanatorijos, SPA centrai, viešbučiai pristatė savo sveikatinimo ir SPA paslaugas bei naujoves. 
Birštono, kaip „Sėkmingiausia 2019 metų turizmo traukos vietovė“, įvertinimas dar kartą patvirtina, jog būti unikaliu kurortu, stengtis stebinti naujais turizmo objektais, išskirtinėmis sveikatinimo, SPA paslaugomis – verta. Birštonas – vienas seniausių ir gražiausių Lietuvos balneologinių kurortų, garsėjantis karališkomis šaknimis, nuosekliai kūrė savo sėkmės istoriją: tęsė sveikatos kurorto tradicijas, investavo į inovacijas, tačiau kartu siekė išsaugoti unikalumą, skyrė didelį dėmesį tvariam vystymuisi, kokybiškiems kultūros ir sporto renginiams. „Karščiausia“ naujiena tapo 2019 m. liepos mėn. atidarytas aukščiausias Lietuvoje Birštono apžvalgos bokštas, ženkliai padidinęs vienadienių turistų srautą ir prisidėjęs prie vietinio turizmo skatinimo. Birštono kurortas – ideali vieta „skubėjimui lėtai“, kokybiškam sveikatinimui, poilsiui. 

Už įvertinimą dėkojame LR ekonomikos ir inovacijų ministerijai, Lietuvos turizmo skatinimo agentūrai  VšĮ „Keliauk Lietuvoje“, Turizmo asociacijai, Turizmo rūmams.