Birštono kurortas dalyvavo parodoje Taline

2019/02/16 Naujienos

2019 m. Vasario 8-10 dienomis Taline Estijoje įvyko „TOUREST 2019“. Birštono kurortas kartu su kitais Lietuvos miestais prisistatė bendrame stende. Birštono turizmo informacijos centras bei „Eglės sanatorija“ turėjo puikią galimybę bendrauti tiesiogiai su parodos lankytojais, kelionių agentūrų atstovais.

„TOUREST“ yra seniausia kelionių mugė Baltijos šalyse, kurią nuo 1991 m. organizuoja Estijos kelionių agentūrų ir kelionių operatorių asociacija (ETFL). Ji apima visus pagrindinius kelionių segmentus, tai puiki platforma pristatyti save, teikiamas paslaugas bei produktus, susitikti su kelionių specialistais bei kelionių ištroškusiais keliautojais.

„TOUREST 2019“ paroda surengta jau 28-ąjį kartą, pritraukė 26 204 lankytojų, įskaitant 3 300 kelionių specialistų, kurie turėjo puikią galimybę susipažinti su 533 dalyviais iš 30 šalių: Baltarusija, Kanada, Kuba, Kipras, Čekija, Suomija, Gruzija, Vokietija, Graikija, Gvatemala, Indija, Indonezija, Italija, Japonija, Latvija, Lietuva, Marokas, Rusija, Seišeliai, Slovakija, Pietų Afrika, Ispanija, Šri Lanka, Švedija, Tanzanija, Tailandas, Turkija, Turkso ir Kaikoso salos, JAV.

Estija yra auganti rinka. 2018 m. apsilankymų užsienyje skaičius išaugo 3 kartus. 27 metai nepriklausomybės dar nepatenkino vis didėjančios kelionių ir naujų įdomių vietų poreikio. Birštono kurortas yra pažįstamas Estijos gyventojams, menamas, kaip puikus kurortas, taip pat patrauklus jauniems bei patyrusiems keliautojams.