Atgal

„Vytautas Mineral SPA“ terasa-kupolas

vasaros metu / baras / terasa

„Vytautas Mineral SPA“ lauko terasa – tai unikali vieta atsipalaiduoti ir leisti laiką, užkandžiaujant ir gurkšnojant gėrimus kartu su šeima, draugais.
Čia kaip ir visame „Vytautas Mineral SPA“ vadovaujamasi tomis pačiomis vertybėmis – tiekiamas išskirtinis, iš kruopščiai atrinktų vietos produktų paruoštas maistas – kad kiekvienas kąsnis būtų ne tik skanus, bet ir naudingas organizmui.
Lauko erdvė išplanuota taip, kad svečiai, atsipalaidavę baseinų bei pirčių erdvėje, galėtų  pasimėgauti saulės spinduliais ar išsimaudyti vėsiame ežerėlio vandenyje. O išalkus,  vos už kelių žingsnių, lauko terasoje – kupole – viliojantis užkandžių, gaiviųjų gėrimų bei ledų pasirinkimas. Patiekalus patogu valgyti čia pat, vietoje, prie staliukų, ar šalia tiesiog sėdint ant pievelės.
Vasara – švenčių ir iškylų metas, nes orams atšilus, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, džiaugtis artimų žmonių kompanija, puikiu vaizdu bei, žinoma, skaniu  maistu. „Vytautas mineral SPA“ lauko terasa – išskirtinė erdvė privatiems renginiams prie ežero, kad vasaros laikas nenueitų veltui.
Galima organizuoti savo renginius ir asmenines šventes kupolo formos lauko terasoje, kuri pritaikyta renginiams nuo 30 iki 150 svečių. Kiekvienai šventei patiekalų bei gėrimų meniu sudaromas individualiai – pagal vakaro temą ir svečių poreikius, todėl profesionalūs šefai gali paruošti tiek ugningą grilio vakarėlį, tiek kokteilių vakarėlį, gėrimų bei maisto degustacijas ir barmenų pasirodymus su šou elementais.

Atgal