Atgal

Valgomų kalėdinių papuošimų dirbtuvės su LABU

Kiti renginiai
Renginio kaina
15.00
Renginio data
2018-12-07 17:00 Iki 19:00

apie

Šiais metais kviečiame pasipuošti ekologišką Kalėdų eglutę, kurios visi žaisliukai gali būti valgomi ir kvepėti lietuviško sodo gėrybėmis. 
Progą papuošti šventinę eglutę turime tik kartą metuose, todėl galime būti itin išradingi, panaudodami džiovintos vaisių tyrės LABU skanėstai juosteles. 

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos valgomų kalėdinių papuošimų dirbtuvės su LABU skanėstai neatsitiktinai įvyks Birštone, kuris yra itin artimas prekės ženklo LABU įkūrėjoms, kilusioms iš Prienų rajono. 

Sveikų ir natūralių užkandžių prekės ženklas LABU skanėstai sujungia naujausias ir tradicines gamybos technologijas, kurios leidžia išdžiovinti vaisių tyrę taip, kad iš jos galima formuoti įvairias valgomas dekoracijas šventiniam Kalėdų laikotarpiui ir nenutolti nuo mūsų protėvių tradicijų, kai ant Kalėdų eglutės buvo kabinami obuoliukai, riešutai, džiovintos uogos ir saldainiai. 

Dirbtuvių metu pasigaminsite valgomus kalėdinius eglutės papuošimus ir originalų valgomą advento vainiką iš džiovintos vaisių tyrės juostelių. 

Dirbtuvių kaina 1 asm.: 15 Eur

Vieta: Birštonas, Čiulba ulba dirbtuvės (B. Sruogos g. 4)

Registracija: [email protected] 

Renginys bus fotografuojamas ir viešinamas.