Atgal

Kamerinės muzikos koncertas „Jaunieji Europos talentai“

Koncertas
Renginio kaina
5.00
Renginio data
2018-11-25 19:00 Iki 20:00

apie

Kamerinės muzikos koncertas „Jaunieji Europos talentai“

Atlikėjai:
PHILIP ZUCKERMAN (smuikas, Švedija)
EMIL OLEJNIK (violončelė, Lenkija)
SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas,Lietuva)
________________________________________________

Bilieto kaina 5 €.
Bilietai bus parduodami kurhauze lapkričio 25 d. nuo 18 val.
________________________________________________

Programa:
I. Zalewski – Capriccio Mazurkos forma
J. MacMillan – HB to MB
S. Prokofiev – Sonata violončelei ir fortepijonui op. 119 C-dur
D. Popper – Elfų šokis
I. Stravinsky – Itališkoji siuita smuikui ir fortepijonui
M. Ravel – Sonata smuikui ir fortepijonui nr. 2
C. Saint-Saens – Introdukcija ir rondo capriccioso

Koncerte „Jaunieji Europos talentai“ kartu su lietuvių pianiste Simona Zajančauskaite pasirodys festivalio „Ars SummerFest” pagrindinio prizo „Lithuania Concert Tour 2018“ nugalėtojai – violončelininkas iš Lenkijos Emilis Olejnikas ir švedų smuikininkas Philipas Zuckermanas.

Smuikininkas Philipas Zuckermanas, spaudoje liaupsinamas už „kerentį garsą“, „virtuozišką techniką“ ir „charizmą“, neseniai baigė prestižinę Džulijardo mokyklą Niujorke, o pastarasis jo laimėjimas – 1-oji vieta tarptautiniame Padujos muzikos konkurse Italijoje. Kaip solistas jis koncertavo su Baden-Badeno ir Bergeno filharmonijos, „Camerata Nova“ ir Padujos orkestrais, dalyvavo Švedijos kamerinės muzikos „Aurora“, Tarptautiniame Casalmaggiore muzikos (Italija), Gotlando kamerinės muzikos, Šlėzvigo-Holšteino (Vokietija), Tanglewood (Airija) ir Uznamo salos festivaliuose. Ph. Zuckermanas groja jam paskolintu Jean-Baptiste Vuillaume smuiku iš privačios dr. Peterio Hauberio (Berlynas, Vokietija) kolekcijos.

Violončelininkas Emilis Olejnikas yra daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, aktyviai koncertuoja ir nuolat tobulinasi meistriškumo kursuose visame pasaulyje. E. Olejnikas jau yra grojęs prestižinėse Lenkijos scenose: Krzysztofo Pendereckio Europos muzikos centre, Varšuvos filharmonijos kamerinėje salėje, Lenkijos nacionalinio radijo simfoninio orkestro kamerinėje salė, Varšuvos karališkosios pilies pokylių salėj