Atgal

Kalėdų dirbtuvės: „Rojaus molio“ keramikos gamyba

Kiti renginiai
Renginio kaina
18.00 - 28.00
Renginio data
2018-11-23 18:00 Iki 21:00

apie

Artėjant Kalėdoms, kviečiame į „Rojaus molio“ dirbtuves, kuriose patys tapsite keramikos kūrėjais ir savo rankomis pagaminsite pačią nuoširdžiausią dovaną – keramikos dirbinį savo draugams, šeimos nariams ar kolegoms. 

„Rojaus molis“ – keramika sukurta iš širdies, pagaminta su meile. Dirbtuvių metu, pajausite džiaugsmą, kai Tavo rankose maigomas molio gumulėlis virsta unikaliu tavo paties sukurtu keramikos lobiu. Pajausk akimirkos amžinybę su tai, kas duota mums iš gamtos – moliu.

Meditacijos praktika „Rojaus molyje“ – molio kūrybinės dirbtuvės, prilygstančios meditacijai. Kai tavo rankose molio gabalėlis, mintys koncentruojasi tik į jį: nuo idėjos sukūrimo mintyse, molio paruošimo, kūrybos proceso, molio tekstūros pajautimo, iki sugalvotos idėjos realizavimo. Čia svarbiausia dalis yra procesas, o ne galutinis rezultatas. Nėra tikslo sukurti stulbinantį meno kūrinį. Tereikia mėgautis veiksmu, kuris suteikia džiaugsmą kuriant kažką unikalaus. Ši praktika leis mėgautis nurimusiu protu ir sumažėjusiu streso lygiu.

Dirbtuves ves „Rojaus molio“ keramikė, kūrėja Raminta, kuri teigia: „Noriu įprasminti savo gyvenimą teikdama džiaugsmą kitiems. Tai daryti pasirinkau keramikos kelią. Džiaugsmas – tai, kai tavo rankose maigomas molio gumulėlis virsta unikaliu keramikos lobiu. Rojaus darže dalinsiuos savo molio meditacija su kitais – noriu, kad ir Tu pajaustum akimirkos amžinybę drauge su tai kas duota mums iš gamtos – moliu.“

KAINA: 
dirbtuvių kaina be išdegimo ir glazūravimo 18 Eur.
dirbtuvių kaina su išdegimu ir glazūravimu 28 Eur.

Vieno užsiėmimo metu galima nulipdyti iki 2 nedidelių dirbinių.

Glazūravimas atliekamas ne dirbtuvių metu, glazūruoja „Rojaus molio“ keramikė. 

Būtina išankstinė registracija: [email protected] 

Renginys bus fotografuojamas ir viešinamas