Atgal

Birštonas: Pasimatymas su savimi jurtoje!

Kiti renginiai
Renginio kaina
17.00 - 22.00
Renginio data
2018-12-08 12:00 Iki 17:00

apie

8 gyvenimo sritys: savirealizacija, karjera, sociumas, finansai, meilė, sveikata, šeima, laisvalaikis. Kaip Tau sekasi jas visas derinti, išlaikant vidinį balansą? O kaip dažnai skiri laiko šio balanso įsivertinimui ir kiekvienos iš minėtųjų gyvenimo sričių situacijos peržiūrai, krypties atnaujinimui ar lemtingo pokyčio susiplanavimui?

Būtent tai kviečiame padaryti gruodžio 8 d., kuomet PENKIAS VALANDAS (tik ar net?:)) skirsime sustabdyto laiko pojūčiui, kurį vadiname Pasimatymu su savimi.

* Pirmąją valandą skirsime pažinčiai, kuri Sąmoningumo žaidimo kortelių dėka dažnai iškelia temą, kuri Jums pastaruoju metu iš tikrųjų yra svarbi, tik gal ne visada įsisąmoninta ar juolab išsakyta garsiai.
* Turėsime pakankamai laiko minėtųjų 8 gyvenimo sričių apžvalgai. Suteiksime progą pasižiūrėti į savo asmeninę situaciją šiek tiek iš šalies. Ar tikrai mes visos taip pat suprantame tokias sąvokas kaip šeima, laisvalaikis, savirealizacija...? O galbūt turime ko viena iš kitos pasimokyti - be patarimų, išankstinio nusistatymo, o tik su visapusišku palaikymu?
* Iš užsiėmimo kiekviena išeisite su konkrečių veiksmų planu artimiausiam mėnesiui - nes mes tikime, kad tik maži, bet kuo aiškesni, žingsniai pradeda vesti link išsvajotosios vizijos.

Viso susitikimo metu daug kalbėsime, nemažai ir tylėsime bei būsime tik pačios su savimi, išbandysime patį paprasčiausią meditacijos būdą, kurį iš karto galėsite pradėti taikyti darbe ar namuose.

Pasimatymą su savimi ves sertifikuota koučingo specialistė, Points of You trenerė, psichologijos ir Geštalt psichoterapijos studentė Monika Valentaitė, neformalaus mokymosi srityje dirbanti bei besimokanti nuo 2011 metų.

Pasimatymą su savimi organizuoja No more MŪTNA - 2017 m. rugpjūtį startavusi socialinė platforma moterims, kviečianti Jus skirti kokybiško laiko sau.

Registraciją, kaip ir kitas analogiško renginio datas, rasite čia: https://goo.gl/forms/rrodVyW8bEm9zLjG3
Registracija patvirtinama atliktus apmokėjimą. Dalyvių skaičius ribotas.

Dalyvavimo kaina: 22 eurai arba po 17 dalyvaujant kartu su drauge, sese, kolege ar mama :)