Atgal

Sveiko maisto gaminimo dirbtuvės su „Rojaus Daržas“

Kiti renginiai
Renginio data
2018-12-09 12:00 Iki 15:00

apie

Maisto gaminimo dirbtuvės su „Rojaus Daržas“ – tai unikali galimybė išmokti gaminti sveikus, subalansuotus patiekalus, pasinerti į neatrastų skonių jūrą, įgyti naudingos patirties ir pajausti gerų emocijų pliūpsnį.

Dirbtuvių metu, kartu su „Rojaus Daržo“ įkūrėja ir mylėtoja Lile Lukminaite, gaminsime sveikus patiekalus iš augalinės kilmės ingredientų. Mūsų visų laukia malonus iššūkis – pusryčių, užkandžio ir pietų gaminimas. Taip pat gaminsime ir ypatingą desertą – tokį, kuriam neprireiks cukraus! Tavęs laukia puikus laiko praleidimas ir reikalingos, gerai įsisavintos žinios. 

Dirbtuves ves Lilė Lukminaitė – „Rojaus Daržo“ įkūrėja ir mylėtoja. Lilė yra baigusi „Gyvensenos medicinos“, maisto pramonės verslo vadybos studijas, domisi ir tobulinasi augalinės mitybos, jogos, kūno lavinimo srityse. 

Kaip teigia pati Lilė, „Esu laimingas žmogus, besistengiantis padėti kitiems atrasti savyje grožį ir unikalumą.Tai gali būti susiję su maistu, joga, meile žmonėms, bendravimu, kūryba. Esu tikra, jog kiekviename mūsų yra tam tikra išskirtinė informacija, reikalinga šiam pasauliui. Stengiuosi „Rojaus Darže“ apjungti žmones, veiklas, padėti žmonėms atrasti save, atskleisti savo talentus. 

Švieskime, mylėkime ir padėkime vieni kitiems augti! 

Renginys bus fotografuojamas ir viešinamas.