Atgal

Seminaras moterims: „Būties šokis“ Birštone

Mokymas
Renginio kaina
140.00
Renginio data
2018-11-23 09:00 Iki 19:00

apie

Seminaro metu, laisvo emocionalaus (jausminio) šokio, judesio, bendravimo ir muzikos pagalba, galėsite labiau susipažinti su savo vidiniu pasauliu, sąmoningiau suprasti save ir aplinką, tapti jautresni kurdami santykius su kitais žmonėmis. 

Seminaras skatina sąmoningumą, asmenybės vystymąsi, valią siekti užsibrėžtų tikslų ir duoda galimybę būti labiau patenkintai gyvenimu. 

Seminare Jūs galėsite: 
• Labiau suvokti savo nesąmoningas baimes;
• Suprasti kelią link savirealizacijos;
• Pajausti kūno, proto ir pojūčių vienybę;
• Tapti atviresne sau ir jus supančiam pasauliui;
• Skatinti tokius savo bruožus, kaip buvimą čia ir dabar, lankstumą, savęs priėmimą, sugebėjimą daryti laisvus pasirinkimus, drąsą ir kūrybiškumą; 

Seminaras vyks grupinės terapijos forma. Seminare dalyvės galės atsakyti į svarbius sau klausimus: kaip? kur? su kieno pagalba galima siekti savo tikslus? 

Seminarą ves Antra Sloka–Jakovleva

Psichologė, socialinės psichologijos magistrė, egzistencinės psichologijos (HEPI) psichoterapeutė, studijavo grupinės terapijos programą, BIODANCE dėstytoja, veda individualias konsultacijas, asmeninio augimo mokymus. 15 metų dirba su grupėmis, paskutinius 5 metus savo praktikoje taiko BIODANCE elementus. Iš Latvijos kilusi dėstytoja, užsiėmimus veda rusų kalba. Seminare bus remiamasi egzistencinės, biošokio (angl. Biodance) ir asmenybės vystymosi psichologijos teorijomis. 

Praktinės rekomendacijos pasiruošimui į seminarą:

Seminaras vyks rusų kalba. Esant būtinybei, bus vertimas į lietuvių kalbą.
• Patogi, judesių nevaržanti, sportinė apranga. 
• Šokti galima basomis arba su kojinėmis. 

Seminaro kaina: 140 Eur (1 asm.). Apgyvendinimas ir maitinimas nėra įskaičiuotas. 

Registracija: [email protected]

Renginys bus fotografuojamas ir viešinamas.