Atgal

Patyriminė moterų praktika

Kiti renginiai
Renginio kaina
25.00
Renginio data
2018-11-17 09:00 Iki 18:00

apie

Mielos moterys,
šiame laike ir šiame pasaulyje daugelis mūsų pamiršome savo prigimtinę moterį, kas ji tokia? Mūsų prosenelės būdamos arti Motinos žemės save gerai išjausdavo, kiekviename gyvenimo etape, kiekviename cikle. Bet laikas atsisuko vėl mūsų naudai, mes sugrįžtame į save, į savo prigimtį, mes norime žinoti „Kas aš esu“, mes galiausiai norime būti moteriškos.
Šioje praktikoje mes atstatysime ryšį su moteriškumu, sužinosime kodėl kartais jaučiamės kaip raganos, kada geriau būti savyje, kada geriausia kurti, kada geriausia dalintis su pasauliu nuostabiausiomis idėjomis ir kaip su šiuo žinojimu sukurti savo gyvenime harmoniją, išmoksime klausytis savo kūno ir vidinės moters, ko visgi ji išties nori, pasinersime į visišką savęs pažinimą ir mėgausimės moterų ratu.

I praktikos laikas: 9:00–13:00 
Trumpa pertrauka, užkandžiai, mėgaujamės.
Lila gyvenimo žaidimas bus mūsų antra moterų rato praktika. Tai nuostabus mūsų gyvenimo atspindys, šiame žaidime mes kiekviena eisime su aktualiu klausimu, kurį norime išspręsti. Lila visada duoda atsakymą į svarbiausią gyvenimo klausimą. Šio žaidimo tikslas yra padėti žaidėjai išmokti atsitraukti nuo susitapatinimų ir pamatyti, kaip ji galėtų tapti geresnė žaidėja šiame gyvenime. Nes Lila žaidimas yra didesnio savęs pažinimo žaidimo mikrokosmosas.

II praktikos laikas: 13:30-18:00 (žaidimas gali užtrukti ir ilgiau, todėl geriau vėliau nieko nesiplanuoti)

Kaina: 25 Eur
Apranga: ilgas sijonas/suknelė
Ką atsinešti: užrašų knygelę, tušinuką, turėti nedidelį jums svarbų daiktą Lilos žaidimui, juo eisite per langelius (gali būti žiedas, akmuo ar pan.)
Maistas: atsineškite užkandžių, turėsime bendrą stalą per pertrauką.

Registracija būtina el. paštu [email protected] arba FB Ieva Padegimaite

Jei negalite dalyvauti visą dieną, yra galimybė dalyvauti kažkurioje vienoje dalyje, rašykite.