Atgal

Rasos Serros ir grupės koncertas ACCOUSTIC RETRO

Muzika
Renginio kaina
4.00 - 5.00
Renginio data
2018-09-29 19:00 Iki 20:00

apie

Birštono akordeono muzikos festivalis 2018

Ketvirtus metus iš eilės atvykti į Birštoną ir pailsėti ne tik  mineralinėse voniose, bet ir klausant spalvingos akordeono muzikos kviečia Birštono akordeono muzikos festivalio organizatoriai. Festivalio sumanytojas, akordeonininkas Algimantas Jazbutis šiemet į festivalį kviečia atvykti rugsėjo 28-30 dienomis ir atsipalaiduoti klausant meistriškai atliekamos Lietuvos akordeono grandų muzikos paįvairintos vokalinėmis variacijomis bei skirtingų instrumentų sąskambiais. 
Rugsėjo 28 d. 19 val. Birštono kurhauze festivalio pirmąjį vakarą atidarys įvairiuose muzikiniuose amplua save išbandęs akordeonininkas Nerijus Bakula su žaviąja Evelina Sašenko bei didelę sceninę patirtį turinčiu pianistu, birštoniečiu Pauliumi Zdanavičiumi. Atlikėjai šiuo koncertu paskelbs muzikinės festivalio kelionės pradžią ir kvies pasiklausyti įvairių šalių muzikos. 
Rugsėjo 29 d. 15 val. klausytojus audrins akordeonininko Andriaus Balachovičiaus ir saksofonininko Vytauto Labučio duetas. O 19 val. romantiškomis ir jausmingomis melodijomis šildys Rasos Serros kvartetas. Festivalį rugsėjo 30 d. 15 val. vainikuos akordeonininko Romo Morkūno, vokalistės Ugnės Bakanauskaitės  ir kontrabosininko Arman Isajan specialiai festivaliui susibūręs trio. Atlikėjų trio  kvies pasinerti į džiazo ir prancūziškų melodijų dermes.

Rasos Serros ir grupės koncertas ACCOUSTIC RETRO

Rasa Serra su grupe festivalyje pristatys Accoustic Retro programą, kuri kaip sako atlikėja ,,skirta kiekvienam įsimylėjusiam romantiškąjį Paryžių“. 
Solistė Rasa Serra – universali vokalistė, dažnai dainuojanti ne tik džiazą, bet ir populiariąją muziką. Taip pat atlikėja daugeliui Lietuvos klausytojų girdėta atliekant ne tik prancūziškas, lietuviškas retro programas, bet ir dainuojant liaudies dainas. Turbūt ne vienam teko išgirsti nuostabų atlikėjos pasirodymą ir šių metų Dainų šventėje. 
Birštono akordeono muzikos festivalio 2018 koncerte Rasa Serra pasirodys kartu su puikiu akordeonininku, už nuopelnus net 3 kartus apdovanotu LR Prezidentės padėkos raštais – Vadimu Karnickiu, gitaristu Vykintu Jasaičiu bei kontrabosininku Antanu Balsiu.