Atgal

Kelionė aplink pasaulį kartu su Evelina Sašenko, Nerijumi Bakula ir Pauliumi Zdanavičiumi

Muzika
Renginio kaina
4.00 - 5.00
Renginio data
2018-09-28 19:00 Iki 21:30

apie

Birštono akordeono muzikos festivalis 2018

Ketvirtus metus iš eilės atvykti į Birštoną ir pailsėti ne tik  mineralinėse voniose, bet ir klausant spalvingos akordeono muzikos kviečia Birštono akordeono muzikos festivalio organizatoriai. Festivalio sumanytojas, akordeonininkas Algimantas Jazbutis šiemet į festivalį kviečia atvykti rugsėjo 28-30 dienomis ir atsipalaiduoti klausant meistriškai atliekamos Lietuvos akordeono grandų muzikos paįvairintos vokalinėmis variacijomis bei skirtingų instrumentų sąskambiais. 
Rugsėjo 28 d. 19 val. Birštono kurhauze festivalio pirmąjį vakarą atidarys įvairiuose muzikiniuose amplua save išbandęs akordeonininkas Nerijus Bakula su žaviąja Evelina Sašenko bei didelę sceninę patirtį turinčiu pianistu, birštoniečiu Pauliumi Zdanavičiumi. Atlikėjai šiuo koncertu paskelbs muzikinės festivalio kelionės pradžią ir kvies pasiklausyti įvairių šalių muzikos. 
Rugsėjo 29 d. 15 val. klausytojus audrins akordeonininko Andriaus Balachovičiaus ir saksofonininko Vytauto Labučio duetas. O 19 val. romantiškomis ir jausmingomis melodijomis šildys Rasos Serros kvartetas. Festivalį rugsėjo 30 d. 15 val. vainikuos akordeonininko Romo Morkūno, vokalistės Ugnės Bakanauskaitės  ir kontrabosininko Arman Isajan specialiai festivaliui susibūręs trio. Atlikėjų trio  kvies pasinerti į džiazo ir prancūziškų melodijų dermes.

Koncertas – Kelionė aplink pasaulį kartu su Evelina Sašenko, Nerijumi Bakula ir Pauliumi Zdanavičiumi.

Pirmąjį Birštono akordeono muzikos festivalio 2018  koncertą kviečiame pradėti muzikine kelione po  pasaulį ir akordeono garsus. Kažin ar kam nors galėtų prailgti kelionė kartu su spalvingąja atlikėjų trijule – Evelina Sašenko (vokalas), Nerijumi Bakula (akordeonas) ir Pauliumi Zdanavičiumi (klavišiniai).
Evelina – išsiskiria savo chanson, kino, miuziklų, tango bei konceptualaus džiazo programomis. 
Nerijus Bakula – tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, apdovanotas LR Prezidento, Ministro Pirmininko ir daugeliu kitų padėkų, klausytojus muzikiniu atlikimu stebina ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 
Paulius Zdanavičius – savo muzikinį kelią pradėjęs Birštone atlikėjas, žavi puikia skambinimo technika ir išpuoselėta garso kultūra.
Atlikėjai šį festivalio koncertą klausytojus nukels į saulėtąją Argentiną, Ispaniją ir daug kitų spalvingų pasaulio kraštų.

Bilieto kaina 5 Eur; moksleiviams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems –  4 Eur. Bilietus galima įsigyti Birštono kultūros centro kasose arba 1 val. iki renginio Birštono kurhauze.