Atgal

Mototourism Rally

Sporto renginys
Nemokamas
Renginio data
2018-08-18 09:00 Iki 19:30

apie

Mototourism Rally – tai 8-us metus organizuojamas komandinis nuotykinis ralis po visą Lietuvą. Juo mėgaujasi intelektualūs motociklų vairuotojai ir vairuotojos – taip sako Lietuvos policija, Benediktas Vanagas, Nerijus Juška, Algirdas Toliatas, Aidas Bubinas, Jurgis Didžiulis.

Programa:
16.30-18.00 – iškilmingas ralio dalyvių iš visos Lietuvos finišas Birštono miesto centre
19.00 – apdovanojimai
19.30 – pabaiga

Jeigu tu myli Lietuvą, kaip dainuoja Marijonas Mikutavičius. Arba tiki, kad „Ji gražesnė nei tu man sakei“ (Linas Adomaitis). O gal tiesiog nori visa tą grožį atrasti savo akimis vėl ir vėl iš naujo. Tuomet tu esi lyderis, siekiantis aukštumų karjeroje, gyvenime, pažinime, taip sako mūsų draugas Dakaro pilotas Antanas Juknevičaus.

O ką gi veikia lyderiai Mototourism Rally?

BENDRA INFORMACIJA
Važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves, susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos gamta, istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia ralio dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.

Istorija: rengiamas nuo 2011 metų (8-us metus)
Data: rugpjūčio 18 d.
Misija: Mada keliauti po Lietuvą
Siekiai: keliauti motociklais ir PAŽINTI LIETUVĄ, važiuoti saugiai ir atsakingai
Vieta: po visą Lietuvą, iškilmingas finišas Birštone
Palaiko: Kultūros paveldo departamentas, Turizmo departamentas, Kultūros ministerija, Lietuvos Policija, VĮ Regitra ir kt.