Atgal

Kūno ir sielos Restartas miške. Birštonas

Kiti renginiai
Renginio kaina
190.00
Renginio data
2018-04-27 Iki 2018-04-29

apie

Mes tokios skirtingos – Ieva ir Regina! Gyvenime ir šiuo metu veikloje esame nuostabus, įdomus, net nuoširdžią šypseną keliantis moteriškas duetas. 
Mums ši idėja – suorganizuoti unikalią atsistatymo - atsigavimo stovyklą Birštone kilo labai intuityviai, tiesiog ji ilgą laiką kaip nematomas idėjos paukštis skraidė virš mūsų, o mes laiku ją pagavom, nusišypsojom viena kitai. Pirmyn!
Ieva jau treti metai kaip praktikuoja įvairias meditacijų formas, jaučiasi palaiminta, turėjusi ir turinti labai stiprius mokytojus, kurių dėka turi didelį žinių bagažą. Jau kuris laikas dalinasi ir su kitais įvairiomis praktikomis, patirtimi. Didžiausia jos laimė – kai mato, kaip atėję į praktikas žmonės keičiasi, pailsi, nuramina protą. Birštonas tiesiog ją pamilo! 
Regina yra kūno stiprinimo, atsistatymo, geros savijautos gerinimo specialistė, turinti daug patirties, visą gyvenimą dirbusi šioje srityje – ir dabar supratusi, kad visame kame esmė – paprastumas – kasdieninė mylima fizinė veikla, poilsis ir meilė sau.
Kūno ir sielos specialistės ☺
Mus sieja ir daug bendro – mylime ir jaučiame gamtą, jos stichijas, tai yra neatsiejama mūsų kasdieninė tobulėjimo aplinkos dalis, kurioje galime kartu atrasti daug nuostabių dalykų čia pat – meditacijos, nusiraminimo, fiziškai sustiprėti, atsigauti, bendrauti.
Ir, atradome nuostabią vilą, Žvėrinčiaus vilą, kuri yra tiesiog ant Nemuno kranto, apsupta miškais, atokiai nuo Birštono miesto. Tiesiog tai ramybės, žalumos, tylumos - sielai ypatinga aura kiekvienam.
Labai norime ir tikime, kad po RESTARTO savaitgalio miške, ne tik kūnai palengvės, bet ir “galva”, kai išsivalysime negatyvą, juodas mintis ir pasikrausime stebuklinga miško energija, pajusime, kad vidus yra šviesus ir lengvas. Labai laukiame mūsų pasimatymo miške, apkabiname :).

PROGRAMA
Programa dar derinama, tiesiog sekite naujienas. 
Norime atrinkti visa kuo geriausia:
- penktadienio atpalaiduojamoji joga ir meditacija,
- šeštadienio ryto joga ir meditacija,
- gražaus ir sveiko kūno meditacija,
- miško terapija,
- kundalini meditacija,
- sekmadienio meditacinis bėgimas;
- savimasažas ir meditacija.

VIETA
Apgyvendinimas – Žvėrinčiaus vila, Žvėrinčiaus g. 6, LT-59203 Birštonas, Lietuva.

REGISTRACIJA IR KAINA
Kaina – 190 EUR
Į kainą įskaičiuota: pilna RESTARTO programa, 2 nakvynės, gyvenant asmeniui dviviečiame kambaryje, pilnas vegetariškas maitinimas.

Vietų skaičius labai ribotas dėl jaukumo, kamerinės aplinkos. Reikalinga išankstinė registracija:
[email protected]