Atgal

Edukacinės programos moksleiviams „Cukraus pasaka“

Kiti renginiai
Renginio kaina
5.00
Renginio data
2020-08-27 15:00 Iki 15:45

Nuorodos

apie

Kūrybinė – pažintinė edukacija 5 – 12 metų vaikams ir jų tėveliams.     
Edukacijos metu:  
● Pamatysite miniatiūrinius namus pastatytus iš cukraus. Gal tai bus jūsų gimtojo miesto statinys, o gal atkeliavęs iš kito Lietuvos krašto? 
● Gyvai stebėsite, kaip yra verdamas cukraus stogas, siena ar net... pasaka... 
● Kursite savo Cukraus darbelį. Kiekvienas dalyvis gaus išlietą cukraus ruošinį, kurį puoš spalvotu cukrumi. Darbui naudojamas cukrus, cukraus pudra, spalvoti cukraus pabarstukai, vanduo ir maistiniai dažai.  

● Išgirsite tikrą Cukraus namuko istoriją, apipintą legendomis ir sakmėmis. Beliks tikėtis, kad ji baigsis saldžiai...

Atskiroms amžiaus grupėms, cukraus statiniai prabils skirtingai:

I – IV kl. Cukraus pasaka – istorija pagrįsta tikru Cukraus namuko laikmečiu, apipinta legendomis, mitinėmis būtybėmis ir noru, kad visos pasakos baigtųsi gerai, o gal net... saldžiai.          
V- VI kl. Cukriniai avinėliai – P. Cvirkos apysaka, kuri šį kartą atgims tikrame Cukraus mieste. Vaikystės draugai keliauja svajodami apie cukrinius avinėlius, o mes kartu su jais ir svajosime, ir spręsime gyvenimiškas vertybes.

VII – XII kl. Cukraus Lietuva: Perkūno žinyčia – pamoka, skirta senajam lietuvių tikėjimui ir kultūrai. Tyrinėsime, kiek šiandieniniame mūsų gyvenimo būde dar yra tūkstančių metų senumo apraiškų

 

Edukacija vyksta Birštone, Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre, Tylioji g. 1, Birštonas. Pageidaujama registracija: +370 676 41 439;[email protected] Kaina vienam vaikui – 5EUR (tėveliai yra tik stebėtojai, todėl jiems nekainuoja:). Dalyvių skaičius ribojamas.
P.S. Programos metu cukraus ragauti nerekomenduojame.