Atgal

Renginys „Plauk saugiai“

Kiti renginiai
Nemokamas
Renginio data
2020-08-15 11:00 Iki 16:00

apie

SUTIKIME ŽOLINĘ SMAGIAI IR AKTYVIAI

Rugpjūčio 15 d. 11.00 - 16.00 val. kviečiame Birštone gyvenančias ir mieste besisvečiuojančias gausias ir vaikus su negalia auginančias šeimas aktyviai praleisti Žolinių šeštadienį. Nemokamas renginys skirtas aktyviai ir smagiai praleisti laiką visų amžiaus grupių dalyviams - vaikams, suaugusiems ir senjorams. Renginys vyks Birštono mieste III tvenkinio teritorijoje. Fizinis pasirengimas nėra svarbus. Veiklose galėsite įgyti baidarių, kanojų ir irklenčių irklavimo pradmenis, dalyvauti vandens ir sausumos orientavimosi žaidime, maudytis, šaudyti iš lanko, nusipinti apyrankę, žaisti įvairius žaidimus. Atsineškite pledą, maudymosi reikmenis bei sausų drabužių pamainą ir daugkartinio naudojimo puodelį (po veiklų vaišinsimės arbata ir užkandžiais).

Jaunimo asociacijos „Patirk” renginys „Plauk saugiai” yra dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra. Daugiau informacijos apie kitas mūsų projekto veiklas galite rasti tinklapyje patirk.com ir Patirk FB paskyroje.

Renginys nemokamas, tačiau mūsų ir Jūsų patogumui labai prašome iš anksto registruotis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 621 61935.