Atgal

Edgar Sabil džiazo kvintetas

Koncertas
Renginio kaina
8.00
Renginio data
2018-07-19 19:00 Iki 20:00

apie

Edgar Sabil džiazo kvintetas (Lietuva-Čekija-Rusija)    

Dalyvauja:
Edgar SABILO / fortepijonas
Ksenija SELEZNEVA / vokalas
Roman PLOTNIKOV / kontrabosas/ bosinė gitara
Bharata RAJNOŠEK / pučiamieji instrumentai
Vladimir BORISOV / būgnai

________________________________________________________

Bilieto kaina 8 eur. Bilietai parduodami liepos 19 d. kurhauze nuo 18 val.

________________________________________________________

 

Edgar Sabilo – fortepijonas

Profesionalus džiazo pianistas muzikuojantis kone dvidešimt metų muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvarionio muzikos mokykloje (mokyt. O. Molokoedov, V. Jalova), studijas tęsė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (prof. A. Anusauskas) bei Gnesino Akademijoje Maskvoje (prof. I. Bril). Studiju metu tobulinosi Grioningeno Muzikos Akademijoje Olandijoje (J. Soffers, M. van Roon, D. Berkman). Muzikinės patirties įgijo dalyvaudamas ir tapęs ne vieno konkurso laureatu, tarp jų – “Muzika be sienų” Druskininkai 2005 m. bei „Mir Dzaza“ Rostov na Donu 2014. Subūręs tarptautinį kvartetą 2016 m. „Edgar Sabilo International Quartet“  koncertavo Lietuvoje ir Olandijoje. Taip pat kvartetas dalyvavo tarptautiniam džiazo festivali „Broma Jazz Festival 2017″ ( Kėdainiai, Lietuva ). Šiuo metu pianistas bendradarbiauja su gerai žinomais Lietuvos džiazo muzikos scenos atlikėjais A. Isojan, D. Rudis, E. Kanevičius, V. Nivinskas, M. Vadoklis ir kt., aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Olandijoje ir Rusijoje bei dažnai pasirodo Lietuvos muzikos scenoje.

 

Vladimir Borisov – būgnai

Jaunas talentingas muzikantas. Gyveno ir muzikavo tokiuose miestuose kaip Arhangelsk,Maskva ir Jaroslavlis. Aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Rusijoje bei Europoje,dažnai pasirodo Rusijos muzikos scenoje. Koncertavo su tokiais žinomais muzikantais kaip:Bill Saxton, Gail Pettis, Ray Brown Jr, Alex Sipiagin, Leonid Ptashka. Labai ilga laiką grojo A.Kruglovo ansamblį, su kuriuo kelis kartus gastroliavo užsienį. Kartu su legendinių trimitininku Igoriu Širokovu pasirodė daugybėse sostinės muzikos scenuose su žinomais Maskvos džiazo muzikos atstovais. Taip pat muzikantas yra baigęs  Gnesino akademiją Maskvoje.

 

Ksenija Selezneva – vokalas

Ksenija Selezneva – jauna, perspektyvi džiazo vokalistė. Ksenija yra daugelio festivalių dalyvė, tokių kaip: „Сентябрь в Тихвине 2015“,  „Джаз над Волгой 2017“, „Blues Bear Festival 2016“. Taip pat dalyvavo  23-čiam  vokalinio džiazo tarptautiniame  festivalyje. Visuose festivaliuose atlikėja dalyvavo tik su savo soline programa. 2017 metais, Ksenija tapo pristižinio konkurso Maskvoje „Gnesin Jazz Voice 2017“ laureatė pirmos premijos. Dainininkė dažniausiai dirba su tokiais stiliais kaip: bliuzas, soul’as, funk’as.

 

Roman Plotnikov – kontrabosas/ bosine gitara

Roman Plotnikov – džiazo kontrabosininkas iš Saratovo. Baigęs Maskvos Gnesino Muzikos Akademija. Koncertavo su tokiais muzikantais kaip: Igor Butman, Valeriy Ponomarev, Sheron Clark, Ray Brown JR, Irina Rodiles, Sergey Golovnia, broliai Bril ir kt. Laureatas pirmos premijos tarptautinio konkurso „Мир Джаза“ 2015 Rostov na Donu. Taip pat dalyvis festivalio „Вейсэ-джаз“ Saransk. Muzikantas turi savo sąstatą, kuris aktyviai koncertuoja ir atlieka savo autorinę muziką.

 

Bharata Rajnošek – pučiamieji instrumentai

Bharata Rajnošek – čekiškos džiazo muzikos atstovas, „multi“ instrumentalistas grojantis su soprano, alto, tenor ir baritone saksafonais, trimitu, flugelhornu, fleita, klarnetu, bosiniu klarnetu, trombonu ir kitais instrumentais. Dirbo su tokiais džiazo muzikantais ir kolektyvais kaip: Extempore, Pavel Richter, Jazz Efterratt, Jana Koubkova, Švihadlo, Babalet, Will Calhoun ir Doug Wimbish, Wooden Toys, Ian Wood, Ondrej Smeykal, Feng Yun Song, Vesna Caceres ir Anima, Alvik, Atares, Frank Hernandes, Čekiško Radijo Big Bendas, Felix Slovaček, Alice Springs, Dara Rollins, Karel Gott, Petr Sovič, Ilona Csakova, Vadim Mainugin, Stas Mainugin, Leonid Ptashka, Jan Smigmator, Santiago Ferreira.