Atgal

Troškimų ir svajonių medis

Spektaklis
Renginio kaina
3.00 - 8.00
Renginio data
2019-11-21 19:00 Iki 20:30

apie

Draugystės teatras ,,Litiberija“ pristato spektaklį, kuris skirtas Lietuvos ir Gruzijos draugystei.

Autorius ir režisierius – Levan Sepashvili
Režisieriaus asistentas -Hana Šumilaitė
Dailininkas – Merab Tamarashvili
Muzikinis apapavidalinimas- Levan Sepashvili
Pjesės vertimas – Marina Nanava, Stasė Mykolaitienė, Davit Kldiasshvill


Tremtiniams ir senjorams įėjimas nemokamas.

Spektaklis yra bendras projektas Ramučio laisvalaikio centro ir Gruzijos kultūros asociacijos „Kachetija“ ir skirtas Lietuvos 100-mečiui.

Spektaklio tema, tremtis, sudaužyti žmonių likimai, toli nuo savų namų, šaltoje Sibiro žemėje. Spektaklyje pasakojama apie sudėtingas XX a. vidurio istorijos peripetijas, į kurias pateko tiek lietuvių, tiek ir kartvelų tautos. Tremtys į Sibirą, skaudžios patirtys – tai vienodai suprantama abiem tautoms, kurios, sugebėjusios tai išgyventi, iš naujo suvokė, kas yra draugystė, meilė, ištikimybė. Spektaklyje susipynė kartvelų ir lietuvių šeimų likimai. „Troškimų ir svajonių medyje“ naujame, aktoriaus amplua žiūrovai pamatys ir žinomą komiką bei anekdotų karalių Raimundą Šilanską, gerai kauniečiams pažįstamus renginių vedėjus Aleksandrą Karpavičių ir Tomą Ratautą.

Spektaklyje vaidina: Raimondas Šilanskas, Aleksandras Karpavičius, Tomas Ratautas, Rolandas Straševičius, Jolanta Gostautienė, Danguolė Kasparienė, Ugnė Gecevičiūtė, Paulina Tumelytė, Davit Kldiashvili, Leila Sepashvili.