„Mototurizmo ralio“ finišas Birštone – dalyvių gausa, koncertas ir intelektualios diskusijos

2018/08/17 Renginiai

Rugpjūčio 18 d. startuosiančiame „Ryterna modul Mototourism rally“ ralyje šias metais dalyvaus apie 900 dalyvių. Ralis neabejotinai taps vienu ryškiausiu akcentų Lietuvoje – juk švenčiamas ne tik Lietuvos valstybės šimtmetis, bet ir Europos kultūros paveldo metai!
2018 objektai ir užduotys tradiciškai bus parinkti pagal tam tikras visuomenei svarbias tematikas:
•Valstybės šimtmetis.
•2018 temos ves partizano Adolfo Ramanausko-Vanago, krašto gynimo keliais.
•Atrasime patys ir skatinsime daugiau žmonių atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis ir sustiprinti Europos bendrystės jausmą, taip minėdami Europos kultūros paveldo metus.
•Tradiciškai jau 4-us metus kelionėje lauks mažosios kultūros sostinės.
„Mototurizmo ralio“ intelektualiausia komanda, aplankiusi bene daugiausiai objektų, bus apdovanota Europos komisijos Lietuvoje vadovo taure, kurią įteiks Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.
Ralio pabaigoje vyks pokalbis su ekspertais ir ralio dalyviais apie Valstybės šimtmetį ir Europos kultūros paveldo metus. Dalyvaus visuomenininkas Algirdas Kaušpėdas, KPD direktorė Diana Varnaitė, įsitrauks ralio dalyviai.
Pertraukų metu koncertuos muzikinė grupė „Wolfsome“. Čia kiekvienas ras savo mėgstamą muzikos stilių: džiazą, bliuzą ar klasikinį roką, stoner roko ar net sludge metalo. Visą junginį „Wolfsome“ vadina tiesiog rokenrolo sinteze. Grupės nariai Martynas Krasnovas. „Wolfsome“ spėjo pasirodyti Lietuvos festivalių scenose, surengė koncertinį turą Baltijos šalyse ir atsiėmė LRT Opus ir „Lofto“ surengto „Jaunųjų grupių konkurso“ nugalėtojo apdovanojimą.
Daugiau informacijos čia:
https://www.15min.lt/gazas/naujiena/moto/mototourism-rally-pagrindinis-europos-kulturos-paveldo-metu-renginys-1094-1005142?c=gazas
https://www.15min.lt/gazas/naujiena/autosportas/mototurizmo-rali-lygina-su-dakaru-intelektualiems-sportininkams-25-1000686

Renginys ir staigmenos žiūrovams jau šį šeštadienį vyks Birštono kurorte, aikštėje šalia savivaldybės.

Programa:
16.30-18.00 – iškilmingas ralio dalyvių iš visos Lietuvos finišas Birštono miesto centre
19.00 – apdovanojimai
19.30 – pabaiga

Mototurizmo ralio organizatorių ir Birštono savivaldybės informacija