Birštono muziejus rengia ekspozicijos atnaujinimo koncepciją

2018/05/14 Naujienos

Šiuo metu Birštono muziejaus kolektyvas kartu su VšĮ "Paveldo interpretacija" rengia Birštono muziejaus ekspozicijos atnaujinimo koncepciją. 

Tam, kad šie darbai būtų atlikti kuo kokybiškiau, o galutinis rezultatas atitiktų muziejaus lankytojų lūkesčius, mums labai svarbu suprasti esamos muziejaus ekspozicijos stiprybes ir silpnąsias vietas, ir Jūsų patirtį muziejuje. Tam mums reikalinga Jūsų pagalba - mintys, pastabos, esamos situacijos įvertinimas, lūkesčių išsakymas. 

Būsime labai dėkingi, jei skirsite 5 minutes savo laiko ir užpildysite šią anketą https://apklausa.lt/f/birstono-muziejaus-ekspozicijos-atnaujinimas-lankytoju-apklausa-mcuety1/answers/new.fullpage.
nketą prašome pildyti tik tuos asmenis, kurie yra bent kartą apsilankę Birštono muziejuje (Vytauto g. 9, Birštonas). Informacija apie muziejų internetinėje svetainėje.

Svarbu, kad atsakydami į klausimus būtumėte nuoširdūs, ir nebijotumėte paminėti tiek patikusius, tiek nepatikusius muziejaus aspektus. Tik taip leisite mums tobulėti!

Su padėka, ekspozicijos atnaujinimo rengėjai

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami