Klaipėdoje pristatytas Birštono kurortas

2018/03/27 Naujienos

Klaipėdoje tradiciškai pristatytas Birštono kuortas. Jungtinima Birštono kuorto ir "Eglės" sanantorijos stende buvo galima gauti informaciją apie teikiamas paslaugas Birštone, poilsio ir laisvalaikio galimybes, renginius, atlikti laikysenos testavimą ir dalyvauti loterijoje be pralaimėjimų.
„Sveikata 2018“ tai vienintelis ir didžiausias sveikos gyvensenos, medicinos bei sveikatingumo renginys Vakarų Lietuvoje, kurio tikslas skatinti visuomenę gyventi ne tik sveikai, bet ir atsakingai. 
„Sveikata“ kiekvienais metais suburia savo srities specialistus, įvairių paslaugų bei produktų atstovus. Todėl, parodos metu, turėsite galimybę išklausyti informatyvių seminarų apie tai kaip gerinti sveikatą ir ją išlaikyti; apsilankyti paskaitose, kuriose pasisemsite tiek teorinių, tiek praktinių žinių; sudalyvauti įvairiuose užsiėmimuose ar treniruotėse. Taip pat, galėsite pabendrauti su plataus spektro specialistais-profesionalais, kurie suteiks išsamius bei tikslius atsakymus ir patarimus į Jums rūpimus klausimus. Viso renginio metu bus galimybė atlikti įvairius sveikatos tyrimus bei išbandyti naujausius produktus ar priemones. 
Išskirtinai parodos lankytojams vyko seminarai aktualiausiomis temomis konferencijos specialistams, funkcinių treniruočių varžybos, profesionalų konsultacijos, sveikatos tyrimai ir naujausių produktų testavimas.