Kviečiame siūlyti temas diskusijoms festivalyje „Būtent“

2018/03/01 Pranešimas spaudai

Rugsėjo 7–8 dienomis Birštone vyks jau antrasis visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir politikos atstovų susitikimas – diskusijų festivalis „Būtent!“.

Kviečiame norinčius pristatyti savo idėjas, išsakyti poziciją ar iškelti diskusinius klausimus teikti savo pasiūlymus būsimai festivalio programai. Idėjas bei temas jau nuo dabar galima siūlyti festivalio tinklalapyje adresu www.diskusijufestivalis.lt/#register , susipažinus su temų atrankos informacija ir iki kovo 18d. el. paštu [email protected] išsiuntus užpildytą atrankos anketą (anketa pridedama prie laiško).
Diskusijų festivalis „Būtent!” praėjusiais metais sulaukęs net 3 tūkst. dalyvių, planuojama, šiemet išaugs dvigubai. Į Birštoną susirinkusių dalyvių lauks 80 skirtingų diskusijų ir renginių, daugiau nei 60 valandų kokybiškų debatų, 200 įkvepiančių pranešėjų.
Vienas iš diskusijų festivalio „Būtent!” tikslų – parodyti, kad svarbūs sprendimai neatsiejami nuo požiūrių įvairovės ir skirtingų visuomenės grupių įtraukimo į jų svarstymą. Aukšta diskusijų kultūra padeda visuomenei susitarti dėl valstybės raidos prioritetų ir sąlygoja geresnę priimamų sprendimų kokybę. Norima, kad Lietuvoje atsirastų atvira diskusijų erdvė, kuri prisidėtų prie demokratiškos, vieningos bei pažangios visuomenės kūrimo, ugdytų diskusijų, įsiklausymo kultūrą ir toleranciją kitai nuomonei ar požiūriui.

Esant papildomiems klausimams dėl temų pasiūlymų bei temų atrankos kviečiame susisiekti su festivalio atstovu el. paštu [email protected] arba mob. tel. +370 627 29505
Kviečiame dalyvauti! Iki pasimatymo Birštone!
Organizatorių informacija