Birštono kurortas pristatytas Latvijoje

2018/02/04 Naujienos

Vasario 2–4 d. Birštono kurortas buvo pristatytas tarptautinėje specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Balttour 2018″, kuri vyko Rygoje, tarptautiniuose parodų rūmuose. Tai populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai.
Parodos organizatorių duomenimis iš viso parodoje buvo daugiau kaip 520 stendų ir apie 850 turizmo arba su turizmu susijusių įmonių iš 41 pasaulio šalies. Atskirus stendus parodos lankytojams pristatė daugumas Lietuvos miestų. Birštono kurortą jungtiniame stende pristatė Birštono turizmo informacijos centras, sanatorija "Versmė", "Tulpės" sanatorija, viešbutis "Royal SPA Residence" ir viešbutis "Audenis". Taip pat, atskiruose stenduoduose buvo pristatoma "Eglės" sanatorija ir kompleksas "Vytautas Mineral SPA".

Lankytojai turėjo galimybę dalyvauti loterijoje be pralaimėjimų. Birštono sanatorijos ir viešbučiai buvo paruošę prizus, kuriuos, stendo svečiai maloniai nustebę, galėjo laimėti vietoje. Vertingiausi laimėti prizai: nakvynė dviems, apsilankymai baseinuose ir kitos malonios smulkmenos.

Balttour 2018 Balttour 2018 Balttour 2018 Balttour 2018 Balttour 2018