Lietuva - paslėptas perlas, kurį verta atrasti

2019/12/04 Naujienos

Artėjant Kalėdoms, Lynne Coates lankosi Lietuvoje ir atranda šalį, kuri greitai taps populiariausia turistų vieta bet kuriuo metų laiku. 
Lietuva gali nebūti jūsų lankomų vietų sąrašo viršuje, tačiau, kaip neseniai sužinojau, ji pelnytai tampa viena iš naujausių būsimų vietų. Neįmanoma išvengti to, kad šalis nukentėjo nuo karų ir okupacijos, kuri paliko savo pėdsaką jos kultūriniame kraštovaizdyje. Tačiau, pasiryžę atsirasti iš praeities, du pagrindiniai jo miestai - Kaunas ir Vilnius - vystosi sparčiai, derindami modernizaciją, meną, kultūrą ir entuziastingą naują ideologiją, kuri šiuo metų laiku yra ypač stebuklinga. 

Birštonas
Važiuodami į pietus nuo Kauno iki kurortinio miestelio Birštono, garsėjančio mineralinio vandens šaltiniais, SPA viešbučiais ir sveikatingumo centrais, apsilankėme prabangiame „Vytautas Mineral Spa“ - nuostabiame, šiuolaikiškame viešbutyje, kuriame yra keletas geriausių mano kada nors gydomų SPA paslaugų. Tai rimtas sveikatingumo centras, o SPA siūlo nuostabų terapinių ir grožio procedūrų pasirinkimą kartu su specialistais terapeutais. Birštonas tapo medicininio turizmo centru, kuriame žmonės gali gauti geriausius pooperacinio gydymo metodus, o kai kuriais atvejais atlikti medicinines procedūras už labai priimtiną kainą. Apsuptas didžiulių miškų ir upių, vietovė sukuria šlovingą gamtinę aplinką, puikiai tinkančią sveikatingumo rekolekcijoms. Po kelių nuostabių palepinimo dienų tai buvo puikus pasiruošimas mūsų tolimesniems nuotykiams, Lietuvos sostinėje Vilniuje.

Perskaitykite visą straipsnį https://www.beyondmags.com/lithuania/?fbclid=IwAR3Xo_lak1U_gnKNIA41KaYqNg2mXoM19xYu6vFzuRi-08w6n3bHrGn6jD4