Svetainės žemelapis
English Russian Polish
2017-09-13  Europos judumo savaitė BirštoneRugsėjo 16 d. prasideda didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje – Europos judumo savaitė. Ši iniciatyva gyvuoja nuo 2002 metų, renginiai vyksta kasmet rugsėjo 16–22 dienomis.
Europos judumo savaitės iniciatyva siekiama skatinti darnų transporto priemonių naudojimą bei pakviesti visuomenę išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.
2017-ųjų metų Europos judumo savaitės tema – „Dalindamasis pasieksi daugiau“. Vis dažniau suprantama viešojo transporto, dalijimosi automobiliais nauda. Tokiu būdu ne tik taupoma tausojant išteklius, bet ir prisidedama prie aplinkos užterštumo mažinimo.
Pastaraisiais metais išaugę motorinių transporto priemonių srautai yra pagrindinė žmogų veikiančios aplinkos, triukšmo bei oro taršos priežastis. Oro kokybė – vienas svarbiausių Europos šalių gyventojų rūpestis. Kiekvienam žmogui tenka dalis atsakomybės už pasaulio aplinką ir kiekvienas gali prisidėti išsaugant sveikesnę planetą, savo miestą ir savo sveikatą.
Kviečiame visus birštoniečius aktyviai dalyvauti šviečiamuosiuose renginiuose apie aplinkai draugiškų transporto priemonių naudojimą savo gyvenamojoje aplinkoje, jų naudą sveikatai ir ekonomikai, o rugsėjo 22 dieną – „Birštone diena be automobilio!“ rinktis draugiškas aplinkai susisiekimo priemones – keliauti pėsčiomis ar važiuoti dviračiu ir prisidėti prie aplinkos saugojimo Birštone, išbandyti automobilio alternatyvas.

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS VEIKLOS BIRŠTONO SAVIVALDYBĖJE RUGSĖJO 16–22 D.

Organizatorius:
Birštono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

 
Atgal   Spausdinti  
Į pradžią
Sanatorijos, SPA
Aktyvus laisvalaikis
Nakvynė
Maitinimas
Renginiai
Konferencijų organizavimas
V A I K A M S
Naujienų prenumerata

Birštono turizmo
informacijos centras
B. Sruogos g. 4, LT-59209
Birštonas, Lietuva
Tel. +370 319 65 740
El. paštas:
info@visitbirstonas.lt
www.visitbirstonas.lt


Darbo laikas
I-V 9.00-18.00
VI 10.00-18.00
VII 10.00-16.00

© Birštono turizmo informacijos centras. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.