Svetainės žemelapis
English Russian Polish
„Eglės" sanatorija


Registratūra

Algirdo g. 22, 59204 Birštonas
Tel. +370 319 42 142
El. paštas: birstonas@sanatorija.lt 
http://birstonas.sanatorija.lt/
www.medicalspa.lt
GPS N 54° 36' 36''
         E 24° 02' 02''

Baseino ir pirčių komplekso darbo laikas: 

I–IV 18.00 – 22.00
V     16.00 – 22.00
VI    13.00 – 22.00
VII   13.00 – 20.00

SPA centro darbo laikas:

I      12.00 – 19.00
II-V 10.00 – 20.00
VI   10.00 – 21.00
VII  10.00 – 18.00

„Eglės“ sanatorija Birštone – tai pušyno apsuptyje, Nemuno pakrantėje, 2013 metais atidarytas gyvenamasis kompleksas ir gydymo centras, kuriame lankytojams siūloma daugiau nei 100 gydomųjų procedūrų ir paslaugų. Paslaugų  tikslas – gydymo procesą paversti malonumu.
„Eglės“ sanatorijos kompleksas sudarytas iš trijų tarpusavyje sujungtų korpusų. Pirmajame korpuse įsikūrusi centrinė registratūra, kavinė, erdvi valgykla, kino ir koncertų salė, mineralinio vandens biuvetė, išskirtinis Gintaro SPA ir gyvenamieji kambariai. Antrajame korpuse svečių laukia procedūrų bei gydytojų kabinetai, vaikų kambarys, mini parduotuvė, grožio salonas, gyvenamieji kambariai, o ant pastato stogo įkurta pergolė su saulės terasa. Naujausiame  gydyklų korpuse – įrengtas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas. Čia galima mėgautis trimis skirtingais gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis ir vertikaliomis voniomis bei aštuoniomis skirtingomis pirtimis. Naujosiose gydyklose įrengti modernūs mineralinio vandens vonių, povandeninio masažo, angliarūgšties vonių, baltojo bei gydomojo purvo procedūrų, kineziterapijos, ergoterapijos, fizioterapijos, haloterapijos, relaksacijos ir kitų procedūrų kabinetai. Grožio procedūros teikiamos naujajame SPA centre.
„Eglės“ sanatorijoje Birštone daugiausia dėmesio skiriama terapijos bei reabilitacijos procedūroms. Įvairios mineralizacijos mineraliniai vandenys „Gintaras“, „Birutė“, „Rūta“,  baltasis bei gydomasis purvas, gaunami iš privačių „Eglės“ sanatorijos telkinių ir gręžinių, gydyklose derinami su šiuolaikinėmis technologijomis. Svečiams teikiamos sanatorinio gydymo ir reabilitacijos paslaugos. Vienu metu „Eglės“ sanatorijoje Birštone gali gydytis 450 žmonių.
Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centre sanatorijos klientams siūloma inovatyvi medicininė įranga, skirta sveikatinimui ir reabilitacijai: pirmoji Lietuvoje šalčio kamera (gydymas būnant trumpą laiką labai žemoje temperatūroje), ypač efektyvi ir taip pat pirmoji Lietuvoje funkcinė magnetinė stimuliacija (skirta dubens raumenims stiprinti ir gydyti šlapimo nelaikymą), veiksminga kintančio magnetinio lauko terapija (gydo platų ligų spektrą, gydymas taikomas tiek visam kūnui, tiek atskiroms kūno dalims), pirmoji Lietuvoje pulsinės bangos kompresinė terapija, didelio galingumo lazerio aparatas, judesių analizės sistema ir kt. Dauguma šios medicininės įrangos yra skirta ne tik gydymui, bet ir profilaktikai, todėl išmėginti pažangiausią funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centro įrangą gali kiekvienas.

Daugiau informacijos www.medicalspa.lt.

   
      

Į pradžią
Sanatorijos, SPA
Aktyvus laisvalaikis
Nakvynė
Maitinimas
Renginiai
Konferencijų organizavimas
V A I K A M S
Naujienų prenumerata

Birštono turizmo
informacijos centras
B. Sruogos g. 4, LT-59209
Birštonas, Lietuva
Tel. +370 319 65 740
El. paštas:
info@visitbirstonas.lt
www.visitbirstonas.lt


Darbo laikas
I-V 9.00-18.00
VI 10.00-18.00
VII 10.00-16.00

© Birštono turizmo informacijos centras. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.